Łazika w kilku odsłonach

bo na dobry mebel miło popatrzeć

Łazika w kilku odsłonach

Nowoczesna, elegancka łazienka to marzeniu wielu naszych Czytelników. Dzisiaj prezentujemy kilka ciekawych aranżacji tego pomieszczenia, które mogą stać się inspiracją w urządzaniu łazienek.

 

W pierwszej aranżacji zostało wydzielonych zasadniczo cztery strefy w łazience. Na środku łazienki stoi półścianka działowa, w której umieszczony został prysznic. Takie nowoczesne, designerskie wyposażenie Novellini pochodzi od włoskiego producenta – novellini. W pierwszej strefie znajdujące się przy drzwiach urządzona została toaletka. Nad niewielkim blatem łazienkowym zawieszono obszerne, podświetlane lustro. Obok stoi fotel, zaś pod blatem znaleźć można szuflady ze wszystkimi niezbędnymi przyborami. Na blacie znajduje się także stojąca umywalka przywodząca na myśl misę. Na przeciw tej strefy znalazła się owalna wanna wyposażona w hydromasaż oraz głośnik bluthoote, który także jest jednym z elementów oferowanych w wyposażeniu Novellini. Trzecia część to część z toaletą.  Tutaj poza samą wiszącą, także owalną muszlą, znalazł się jedynie stojak na papier toaletowy.  Czwarta część to prania. Pod niewielkim blatem zamontowano pralkę pod zabudowę. Na blacie stoi wanienka oraz pudełko ze spinaczami.

 

Innym sposobem na łazienkę jest luksusowe złoto – czarne wnętrze w stylu glamour. Na dwóch ścianach położono mozaikę z czarnych i złotych płytek o boku jednego centymetra. Pozostałe ściany zostały wyłożone wielkoformatowymi, białymi płytkami. Przy czarno – złotej ścianie znajduje się przeźroczysty prysznic, a nieco dalej biała wanna z kunsztownie profilowanymi nóżkami. Na jednaj z beżowych ścian wisi ogromne, okrągłe lustro z bogato zdobioną, ciężką, złotą ramą (lub ramą w kolorze złota), pod nim umieszczono szafkę łazienkową w kolorze czarnym z frontami i blatem na wysoki połysk. Na blacie stoi umywalka. Po przeciwległej stronie znaleźć można białą toaletę. Dla podkreślenia wnętrza glamour w prezentowanej łazience zawieszono bogato zdobiony, uzupełniony o wiszące kryształy, złoty żyrandol.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inzynieria.com/b/tunele