Piękne imitacje drewna, betonu i skał naturalnych

bo na dobry mebel miło popatrzeć

Piękne imitacje drewna, betonu i skał naturalnych

Zanim zdecydujemy się na zakup glazury do naszej łazienki za pewne poświęcamy sporo czasu katalogom i gotowym już projektom, które mogą stanowić dla nas cenne źródło inspiracji. To bardzo dobra strategia działania- dzięki temu sami możemy poznać swoje gusta i wybierać bardziej świadomie spośród wszystkich dostępnych na rynku produktów. Z całą pewnością, już na starcie powinniśmy sprawdzić takie kolekcje jak chociażby Ariostea, które zachwycają nowoczesnym i ciekawym charakterem. A jakie propozycje ceramiki nadal są uznawane za najciekawsze z dostępnych?

 

– Ponadczasowe drewno- bardzo wiele osób chciałoby mieć możliwość umieszczenia w swojej łazience drewna naturalnego. Niestety, ze względu na fakt, że nie najlepiej radzi sobie ono z wilgocią- odradza się taki wybór. Tymczasem, nie oznacza to, że trzeba całkowicie zrezygnować z efektu, jaki daje zastosowanie takiego drewna- można bowiem zdecydować się na jakże popularne płytki łazienkowe będące wierną imitacją naturalnego drewna. Wprowadzone do każdej łazienki momentalnie ocieplają jej klimat, doskonale komponują się z bielą oraz z innymi, nowoczesnymi wzorami i fakturami. Ceramika ta bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w roli płytek ściennych jak i podłogowych.

 

– Płytki będące imitacją betonu gładkiego lub strukturalnego- to klucz do bardzo nowoczesnej i stonowanej aranżacji o surowym stylu industrialnym. Jednocześnie, kolor szary sam w sobie jest bardzo elegancki i klasyczny, za pewne więc zbyt szybko się nam nie znudzi.

 

– Płytki będące imitacją granitu, marmuru i innych skał- posiadają przepiękną, oryginalną fakturę, która sprawia, że wyglądają niemalże jak dzieła sztuki. Mogą być utrzymane w bieli, kolorze piaskowca lub też w brązie lub czerni- na rynku znajdziemy wiele imitacji różnych skał. Z wykorzystaniem takiej ceramiki uda się nam stworzyć elegancką kompozycję na lata, która będzie posiadała bardzo ponadczasowy charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inzynieria.com/b/tunele