Piękne imitacje drewna, betonu i skał naturalnych

bo na dobry mebel miło popatrzeć

?>

Piękne imitacje drewna, betonu i skał naturalnych

Zanim zdecydujemy się na zakup glazury do naszej łazienki za pewne poświęcamy sporo czasu katalogom i gotowym już projektom, które mogą stanowić dla nas cenne źródło inspiracji. To bardzo dobra strategia działania- dzięki temu sami możemy poznać swoje gusta i wybierać bardziej świadomie spośród wszystkich dostępnych na rynku produktów. Z całą pewnością, już na starcie powinniśmy sprawdzić takie kolekcje jak chociażby Ariostea, które zachwycają nowoczesnym i ciekawym charakterem. A jakie propozycje ceramiki nadal są uznawane za najciekawsze z dostępnych?

 

– Ponadczasowe drewno- bardzo wiele osób chciałoby mieć możliwość umieszczenia w swojej łazience drewna naturalnego. Niestety, ze względu na fakt, że nie najlepiej radzi sobie ono z wilgocią- odradza się taki wybór. Tymczasem, nie oznacza to, że trzeba całkowicie zrezygnować z efektu, jaki daje zastosowanie takiego drewna- można bowiem zdecydować się na jakże popularne płytki łazienkowe będące wierną imitacją naturalnego drewna. Wprowadzone do każdej łazienki momentalnie ocieplają jej klimat, doskonale komponują się z bielą oraz z innymi, nowoczesnymi wzorami i fakturami. Ceramika ta bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w roli płytek ściennych jak i podłogowych.

 

– Płytki będące imitacją betonu gładkiego lub strukturalnego- to klucz do bardzo nowoczesnej i stonowanej aranżacji o surowym stylu industrialnym. Jednocześnie, kolor szary sam w sobie jest bardzo elegancki i klasyczny, za pewne więc zbyt szybko się nam nie znudzi.

 

– Płytki będące imitacją granitu, marmuru i innych skał- posiadają przepiękną, oryginalną fakturę, która sprawia, że wyglądają niemalże jak dzieła sztuki. Mogą być utrzymane w bieli, kolorze piaskowca lub też w brązie lub czerni- na rynku znajdziemy wiele imitacji różnych skał. Z wykorzystaniem takiej ceramiki uda się nam stworzyć elegancką kompozycję na lata, która będzie posiadała bardzo ponadczasowy charakter.

Brak odpowiedzi

 1. JamesMob pisze:
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.

  http://pchelkka.livejournal.com

 2. JamesMob pisze:
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.

  http://zolotaya-sonka.livejournal.com

 3. JamesMob pisze:
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.

  http://kote-228.livejournal.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inzynieria.com/b/tunele